O Kampanii

KWWR-beztla

Każdy powód jest dobry, aby wybrać rower. Jaki jest Twój?
Podejmij wyzwanie i kręć dla Wro.

Kampania Kocham Wrocław, wybieram rower ma na celu promocję poruszania się na rowerze w codziennych podróżach. Koncentrujemy się w niej na pokazywaniu jednośladu jako wygodnego i stylowego środka transportu, jednocześnie przełamując pewne stereotypy z nim związane. To jednak nie działania wizerunkowe czy reklamowe są najważniejszym aspektem akcji, ale edukacja i stałe podnoszenie umiejętności oraz świadomości wszystkich uczestników ruchu.

W ramach kampanii członkowie Stowarzyszenia Akcja Miasto przygotowali specjalne publikacje i działania, które mają na celu wsparcie wszystkich wrocławian do przesiadki na rower. Na wszystkich chętnych czekają bezpłatny e-book “O przesiadaniu się na rower z głową…”, blogi o zmianie nawyków transportowych, mailing motywacyjny pomagający w wytrwaniu w wyzwaniu oraz zajęcia Wyższej Szkoły Rowerowej Jazdy. Codzienną dozę inspiracji można również znaleźć na profilu kampanii na Facebooku, a wszyscy zainteresowani mogą również wygrać około-rowerowe nagrody w konkursach we wrocławskich mediach.

Kampania potrwa do końca października 2015 i zakończy ją wystawa fotografii na Rynku.

Działania finansowane ze środków Gminy Wrocław:

Organizator kampanii:

logo AM_partnerzy

Kocham Wrocław, wybieram rower (dane kontaktowe)

kontakt@wybieramrower.org
facebook.com/WybieramRowerWro

Stowarzyszenie Akcja Miasto

Stowarzyszenie Akcja Miasto to oddolna inicjatywa wrocławian, którzy pragną zmieniać swoje miasto w bardziej przyjazne. Rowery, partycypacja, projekty piesze, miejska przestrzeń czy zieleń to tylko niektóre z tematów podejmowanych przez AM.

Więcej informacji o naszych działaniach na stronie www.akcjamiasto.org
Oficjalny profil na Facebooku facebook.com/akcjamiastowro

Jeśli masz pytanie, skontaktuj się z nami.