Aktualności

Zaczynamy!

KWWRzaczynamy

To już, ruszamy z kampanią „Kocham Wrocław, wybieram rower”. Hasło jej patronujące to esencja pozytywnego nastawienia i dowód na to jak wybór jazdy jednośladem po mieście jest świadomą decyzją wynikającą z miłości do naszego miasta.

Od wiosny do jesieni będziemy w różnoraki sposób pokazywać Wam jak rower wpływa na nasze życie: zdrowie, kondycję, stan naszego portfela, odporność na stres, jak wpływa na codzienność pozostałych ludzi, a także na środowisko naturalne. Te opowieści o niezwykłych właściwościach roweru to tylko jedna z dróg. Przede wszystkim chcemy Was zachęcić do spróbowania samemu; podjęcia wyzwania i pedałowania przez 21 dni i zadecydowania samemu, czy dwa koła będą się kręcić w Waszym życiu dłużej. Liczymy też na Wasze głosy: wrażenia, opinie, wątpliwości do rozwiązania. Wasze zdanie jest dla nas ważne.

Co na początek? Szybka mobilizacja i kręcenie dla Wrocławia. 1 maja startuje Europejskie Wyzwanie Rowerowe. Potrzebujemy Ciebie i Twoich nóg przebierających na rowerze ile się da.

Do tego pierwsza odsłona kampanii foto. Kim są rowerzyści, co robią na co dzień, czym jest dla nich rower? Sami zobaczcie.

Rowerowe wyzwanie. To wspomniane 21 dni, kiedy codziennie będziemy przypominać Ci, że warto wsiąść na rower, opowiadać dlaczego tak to polecamy i wyczekiwać Cię, byś dołączył do naszego grona: kochających Wrocław i wybierających rower.