Aktualności

Zaproszenie na wystawę

Untitled design

Zapraszamy do oglądania ekspozycji Kochaj Wrocław, wybieraj rower. Jest to podsumowanie Kampanii i efektów pracy zespołu KWWR przez ostatnie 7 miesięcy. Wystawa zawiera też fotografie modeli wybranych w ramach konkursu na Rowerową Twarz Miasta, który współorganizowaliśmy z portalem wroclaw.pl. Ustawiona na północnej pierzei Rynku ekspozycja potrwa do końca października.

Pomysł na prezentację wizualną kampanii to przedłużenie idei zawartej w tytule Kocham Wrocław, wybieram rower. Od początku stawialiśmy na pokazywanie wrocławian, dla których rower to świadomy wybór i element ich stylu. Takich, którzy codziennie łamią stereotypy związane z jednośladem udowadniając, że to nie tylko sport i rekreacja, a również rewelacyjny sposób na odwożenie dzieci do przedszkola..

Twarzami wiosennej kampanii zostały osoby związane z wrocławskim środowiskiem rowerowym, a ich wizerunki opatrzone zostały krótkimi wypowiedziami dlaczego jednoślad to najlepszy środek transportu.

Nie mieliśmy wątpliwości, że w naszym mieście nie brak stylowych rowerzystów, dlatego do udziału w drugiej odsłonie kampanii zaprosiliśmy wszystkich chętnych. Na ogłoszony pod koniec sierpnia konkurs wpłynęły zgłoszenia od niemal 70 osób, z których komisja wybrała piątkę zwycięzców.

Dariusz, Izabela, Jan, Maja i Marta – to właśnie ich wizerunki można oglądać na wystawie w Rynku, jak również na nośnikach reklamy outdoorowej, w pojazdach MPK czy na Facebooku.

Dziękujemy!

fotografia: Ada Gruszka
grafika: Tomek Czyżkowski
opracowanie koncepcji: EAB